Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.11.2014 21:51:43 

Agapornisové- Jakuba Míška

knihy o agapornisech
kniha Agapornisové - kompletní průvodce - Dirk Van den Abeele
                                                                                            
    Celobarevná publikace, mnoho uniátních barevných snímku na kvalitním křídovém papíru, 304 stran, vázaná, formát 190 x 260 mm / Agapornisové pro začátečníky i zkušené chovatele - Popis druhů - Nejnovější zkušenosti s chovem - Voliéry a zařízení pro chov - Výživa a chovatelské poznatky - Barevné mutace a modifikace - Genetika - Kompletní průvodce / Belgičan Dirk van den Abeele je expertem v chovu agapornisů a svou knihou Agapornisov e splnil přání mnoha chovatelů, kteří na podobnou knihu dlouhá léta čekali. Publikace, jež obsahuje více než tři sta stran, se do hloubky zabývá popisem všech druhů agapornisů, jejich poddruhy a mutacemi. A jsou to právě barevné mutace, jimiž se autor zabývá velice podrobně. Samozřejmě vedle všeobecných chovatelských otázek, jako je například vyvážené krmení, péče, veterinární problematika či výstavy. Jsou zde popsány všechny existující mutace agapornisů. Dokonce i ty nejnovější! Na stránkách této knihy naleznete stovky nejrůznějších kombinací pro chov a odchov mutací. Rychle se naučíte, jak vhodně sestavovat páry agapornisů mutačních barev. Autor se zabývá genetikou, zásadami dědičnosti a vším, co byste měli znát, pokud se rozhodnete chovat mutace. V krátkosti – je to v češtině unikátní chovatelská publikace. Kniha obsahuje přibližně pět set barevných fotografií a vyšla v několika jazykových verzích. Na snímkách pracovali ornitologičtí odborníci z celého světa. Překladu do češtiny se ujal autor genetické kalkulačky ing. Martin Rašek. Nutno dodat, že na celém světě není jiná podobná publikace, která by se tak dopodrobna zabývala mutační genetikou agapornisů. Jedná se o jedinečnou, fotograficky výpravnou publikaci, která by neměla chybět v knihovně žádného chovatele.                                             

cena: 412 Kč, formát: 190 x 260 mm, 304 stran, vázaná, křídový papír            http://www.skubi.cz

kniha-Agapornisové a jejich mutace-Milan Vašíček

Agapornisové podobně jako andulky a korely patří k nejznámějším a nejpočetněji chovaným papouškům. Jejich monotematické publikace byly vydány v mnoha zemích. Jelikož je u nás o tuto odbornou literaturu mezi chovateli stále velký zájem, dostává se na trh již třetí vydání. Tato publikace poskytuje chovatelům nejnovější poznatky týkající se chovu všech druhů rodu Agapornis. Jsou zde i poslední informace z oblasti genetiky včetně nejnovějších mutací chovaných v ČR a na Slovensku, ale i v zámoří. Maximálně byla zkvalitněna i obrazová část. 

cena: 351 Kč, formát: 160 x 236 mm, 211 stran, křídový papír, barevné fotografie, pevná vazba            http://www.skubi.cz

 

kniha Agapornisové-Esther Verhoef-Verhallenová

Agapornisové jsou vysoce inteligentní a pestře zbarvení ptáci, kteří se jako domácí zvířata objevují v mnoha domácnostech. Nehodí se však pro každého. Kvůli svému založaní potřebují mnoho pozornosti a také rozptýlení. Nedostatek podnětů u nich může vést k problémovému chování, jako jsou křičení a klování. Tato příručka by vám tedy měla pomoci s rozhodováním, zda si agapornise pořídit, nebo nikoli, a měla by vám poradit, jak se o něj starat v případě, že se pro jeho chov skutečně rozhodnete.
druhy agapornisů
koupě agapornise, vhodný příbytek, správná péče a potrava
výchova a socializace, předcházení nežádoucímu chování
zábavné činnosti a podněty, hračky
chov agapornisů
nemoci a odchylky

cena: 245 Kč, formát: 170 x 240 mm, 128 stran                                        www.chovatelskaliteratura.cz

 

kniha Bydlí s námi Agapornis-Jan Sojka

 

            popis

  • Jakou klec jí mám obstarat?
  • Jak často ji mám krmit?
  • Jaké krmení jí bude chutnat?
  • Co mám dělat, když můj ptáček onemocní?

Odpovědi na tyto otázky a další rady pro agapornisů najdete v této knížce, která je určena mladým chovatelům. Jednoduchý a poutavý text Jana Sojky doprovází jeho fotografie

cena: 69 Kč, formát: 165 x 200 mm, 32 stran                                      www.chovatelskaliteratura.cz  

 


6 mm, 212 stran, křídový p

TOPlist